Логотип
 • З-під пера директора

  Шановна шкільна громадо,

  канікули вже на порозі, і я хотів би взяти на себе сміливість та озирнутися на рік, що минає. Багато чого ми досягли разом, але більша частина досягнень стала можливою завдяки невтомній та відданій праці щоденно в школі та на онлайн.

  На початку навчального року, дещо пророче та з іще більшими докорами сумління, я передбачав, що рік буде важким та виснажливим, проте наприкінці принесе радість від того, що ми все подолали.

  І насправді, рік був не лише виснажливим. Німецька Школа міста Києва чудово впоралась і продемонструвала прекрасну роботу всієї школи. Жодна інша команда, лише така як у нас: вчителі, вихователі, адміністрація, педагоги на онлайні, правління, батьки, не змогла б так успішно завершити такий непростий рік. Розуміючи це, я сповнююсь гордістю за неймовірну школу, якій маю честь служити ще один рік.

  Позаду нас впевненість в тому, що ми успішно пройшли цей рік. Попереду нове майбутнє, в якому ми разом продовжимо розбудовувати нашу школу. Із впевненістю можу сказати, що після канікулів наша шкільна спільнота збільшиться. До нас приєднаються нові учениці та учні, а також нові колеги підсилять нашу команду. З нетерпінням чекатиму на новий навчальний рік і на час, який зможу провести з вами.

  Глибоко в серці сподіваюсь, що в наступному році випаде шанс, знову працювати в приміщенні школи. Мій візит у квітні був першим кроком в цьому напрямку і я маю щиру надію, що в наступному році це зможе увійти в практику.

  Ми ставимо перед собою високі цілі, тому я бажаю вам гарного відпочинку влітку, щоб розпочати новий рік разом зі мною сповненими сил та упевненості.

  Свято початку нового навчального року відбудеться 2 вересня 2024 року. Чекатиму можливості вітати вас з цим святом.

  З повагою

  Віллі Йозеф Вольфрід Врубель
  — в.о. директора —

  Київ, 27 червня 2024

  Архів рубрики “З-пiд пера директора”

  Contact us