Логотип
 • Про нас

  Шановні батьки, любі учні, дорогі відвідувачі,

  Ви живете в Києві або приїхали сюди зі своєю родиною на декілька років по роботі? Ви переїжджаєте на тривалий час з німецькомовного середовища до України? Ваші діти мають продовжувати навчання за стандартами німецької освітньої системи та мати можливість закінчити навчання з визнаними в Німеччині атестатами, такими як атестат про середню освіту (атестат про закінчення реальної школи) чи атестат зрілості (абітур)?

  Тоді Німецька школа в Києві (DSK )гарний та вірний вибір для Вашої дитини!

  DSK – це міжнародна міжкультурна школа, яка отримала ліцензію від українських органів контролю за шкільною освітою та була визнана і отримує підтримку від Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Вона послідовно надає початкову та загальну середню освіту (І ступеню,  а з 2016/17 років  – ІІ ступеню) гімназійного типу. Освітній процес в гімназії, який займає 7 років (з 6 по 12 клас), направлений на складання іспитів на атестат зрілості (абітур). Після 11 класу українські учні проходять Зовнішнє незалежне оцінювання та отримують українські документи про освіту. В DSK також можна отримати Німецький мовний диплом (Шпрахдіплом).

  Основні предмети викладають вчителі, носії німецької мови. Табелі, що видає школа, визнані в Німеччині, що дає можливість безперешкодно перейти з або на німецьку шкільну систему.

  Українські діти, крім того, вивчають українську мову та мають можливість окрім українського атестату отримати також і німецький. Необхідну підготовку для вступу до Німецької школи в Києві Ваша дитина може отримати у дитячому садочку та початковій школі при DSK. Ми вважаємо себе спільнотою, яку разом формують учні, батьки та вчителі. Інформацію щодо концепції школи та нашу програму розвитку Ви знайдете тут.

  Дайте нам можливість в DSK досягти успіху, яким його бачив Генрі Форд, – і Ваша дитина буде вам за це вдячна. То ж ласкаво просимо до Німецької школи в Києві і  до  зустрічі!

  • Початкова школа

    Початкова школа відштовхується від дошкільних знань дітей. Вона враховує той факт, що до школи приходять діти з різними рівнем розвитку, знань та різними манерами поведінки. Кожна дитина має сприйматись як особистість і направлятись таким чином, щоб вона змогла добре розвиватись відповідно до своїх схильностей. Це вимагає безперервного аналізу та диференційованої організації навчального процесу.

    Читати далі
   • 1 клас

    Читати далі
   • 2 клас

    Читати далі
   • 3 клас

    Читати далі
   • 4 клас

    Читати далі
  • Середня школа

    Гімназія надає учням поглиблену загальну освіту (шляхом послідовного викладання основних предметів, математики, німецької мови, а також іноземних мов), яка направлена на вступ до університетів та вищих навчальних закладів Німеччини. Навчальний процес у гімназії, який займає 8 років, організовано за науково-пропедевтичними принципами та направлений на складання іспитів на атестат зрілості (абітур).

    Читати далі
   • 5 клас

    Читати далі
   • 6 клас

    Читати далі
   • 7 клас

    Читати далі
   • 9-10 клас

    Читати далі
  • Атестати

    Німецька школа в Києві – це навчальний заклад, який визнаний та фінансується з боку Федеративної республіки Німеччина, а також ліцензований Міністерством освіти і науки України. Дітей в школі готують до наступних, визнаних в Німеччині та Україні,

    Читати далі
  Contact us