Логотип
 •   ⇒ Наші актуальні вакансіі ⇐  

  .
  .

  Про нашу школу

  Шановні батьки, любі учні, дорогі відвідувачі,

  Ви живете в Києві або приїхали сюди зі своєю родиною на декілька років по роботі? Ви переїжджаєте на тривалий час з німецькомовного середовища до України? Ваші діти мають продовжувати навчання за стандартами німецької освітньої системи та мати можливість закінчити навчання з визнаними в Німеччині атестатами, такими як атестат про середню освіту (атестат про закінчення реальної школи) чи атестат зрілості (абітур)? Тоді Німецька школа в Києві (DSK) гарний та вірний вибір для Вашої дитини!

  Читати далі

  Наші випускники

  • Марвін Батц

   Після завершення навчання в 10 класі Німецької школи в м. Києві у 2015 році, я переїхав до Німеччини, де почав підготовку до Абітуру.

  • Ян Фельдхузен

   Привітики, мене звати Ян. У 2021 році разом з іншими чотирма моїми однокласниками у розпал пандемії я складав іспити Абітур у Німецькій школі.

  • Марія Трайс

   Мене звати Марія Трайс. У вересні 2011 року я пішла у перший клас Німецької школи в м. Києві і мала навчатись у цій школі до самого Абітур у літку 2023.

  • Леня Малхін

   Мене звати Леня Малхін, зараз (у 2024) мені вже 21 рік, а в період з 2014 по 2018 я навчалась у Німецькій школі в м. Києві.

  Читати далі

  Наші партнери

  Contact us