Логотип
 • Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві відкриває двері

  20.04.2024

  Інформаційна зустріч для нових учнів та учениць

  Підготовка до нового навчального року в Німецько-українській школі традиційно розпочинається у квітні. Вся школа готується до зустрічі із зацікавленими родинами та дітьми, які хочуть стати частиною цієї чудової школи в найближчому майбутньому.

  Так було і минулої суботи, 13 квітня 2024 р., коли школа проводила перший у цьому навчальному році день відкритих дверей в рамках рекламної кампанії для вступу до школи на наступний навчальний рік.

  Німецький директор Віллі Врубель та українська директорка Олена Ковальчук привітали всіх гостей та розповіли про переваги навчання в Німецько-українській школі. Оскільки ми є німецько-українською міжкультурною школою, перевагою навчання в нашій школі є отримання документів про освіту як німецького, так і українського зразка. Крім того, атестат німецького зразка про повну загальну середню освіту після закінчення 12 класу дає право на навчання в будь-якому університеті Німеччини чи в будь-якій із 150 країн світу.

  Керівники початкової школи пані Олена Грибонос та пан Мартін Гмайнер розповіли також про особливості початкової школи та про додаткові уроки німецької мови в 1-4 класах.

  Поки батьки слухали інформацію про школу, у сусідньому приміщенні діти мали змогу зробити кумедних овечок, помалювати або пограти у веселі ігри з Марго, ученицею 10 класу, щоб у творчій і веселій атмосфері познайомитися зі школою.

  Під час подальшої екскурсії будівлею школи зацікавлені сім’ї змогли на власні очі побачити, наскільки добре школа підготовлена до всіх викликів повсякденного життя. Наш підвал, який слугує укриттям під час повітряної тривоги, крім приміщень для заняття спортом та творчої майстерні, також обладнаний музичним залом та поділений на навчальні зони для кожного класу. Це дозволяє навіть у разі тривоги без перешкод продовжувати заняття, тим самим гарантуючи найкращу освіту для всіх дітей.

  Наступний день відкритих дверей відбудеться в суботу, 18 травня. Ми з нетерпінням чекаємо на спілкування з майбутніми зацікавленими сім’ями. Завітайте до нас, ми щиро запрошуємо вас стати частиною цієї чудової школи.

  Щиро ваш,

  Віллі Йозеф Вольфрід Врубель
  Директор

  Contact us